LELO Lyla 2

LELO Lyla 2
lelo.co.ua

Хочете додати трохи гострих відчуттів у ваше інтимне життя? Віброяйце LELO Lyla 2 - це саме те, що вам потрібно! Сьогодні ми зануримося у світ інтимних іграшок і розповімо про те, чому Lyla 2 варта вашої уваги.

Віброяйце Lyla 2: що це таке?

Перш за все, давайте розберемося, що таке віброяйце. Це компактний пристрій, який дає змогу вам насолоджуватися інтимними відчуттями в будь-якому місці і в будь-який час. Віброяйця зазвичай мають гладку форму і зручний пульт управління для зміни режимів вібрації.

LELO Lyla 2 - це одне з найпопулярніших віброяєць на ринку. Він являє собою елегантний пристрій з потужною вібрацією, яка забезпечує неперевершене задоволення.

Особливості та переваги Lyla 2

Дизайн і матеріали

Однією з головних особливостей Lyla 2 є його стильний і елегантний дизайн. Виготовлене з високоякісних матеріалів, це віброяйце приємне на дотик і безпечне для використання в інтимних зонах.

Бездротове керування

Lyla 2 оснащений бездротовим пультом управління, що робить його ідеальним вибором для парних ігор. Ви можете передати контроль над вібрацією вашому партнеру і насолоджуватися відчуттями разом.

Різноманітність режимів вібрації

Ще однією перевагою Lyla 2 є його різноманіття режимів вібрації. Від ніжних пульсацій до інтенсивних вібрацій, ви зможете вибрати відповідний режим для себе в кожен момент.

Водонепроникність

Lyla 2 має водонепроникний корпус, що робить його ідеальним вибором для використання в душі або ванні. Ви можете насолоджуватися грою з віброяйцем у будь-якому вологому середовищі без побоювань.

Як використовувати Lyla 2

Використання віброяйця Lyla 2 просте як ніколи. Перш за все, переконайтеся, що пристрій повністю заряджений. Потім введіть його у вашу інтимну зону і виберіть бажаний режим вібрації за допомогою бездротового пульта управління. Готово! Тепер ви можете насолоджуватися інтимними відчуттями в будь-який час.

Характеристики LELO Lyla 2

Міцний мотор 
Режими вібрації8
Час роботиДо 2 годин
Час очікуванняДо 90 днів
Час зарядки2 години
Максимальний рівень шуму50 дБ
Пульт ДУ (радіус дії до 12 м)Працює від 2 батарейок ААА (в комплекті)
Діаметр віброяйця3,2 см
Введена довжина8 см
Маса36 г
ВодонепроникністьIPX7

Чому варто вибрати Lyla 2?

Lyla 2 - це не просто віброяйце, це джерело нескінченного задоволення і можливостей. Його стильний дизайн, потужна вібрація і різноманітність режимів роблять його ідеальним вибором для всіх, хто хоче додати трохи гостроти у своє інтимне життя.